Zet 13 mei 20:00 in je agenda

want je AANMELDING IS GELUKT

Je ontvangt de bevestiging zo per mail.

Tot die tijd kun je alvast kennismaken met ons team en zien hoe wij inmiddels al 300+ Nederlanders begeleid hebben bij hun aankoop in Spanje.

Bereid je goed voor op het webinar door deze volledige pagina door te nemen. In deze video’s delen we praktische inzichten over financiering, regio’s en risico’s bij vastgoed in Spanje.

0,54 cent per dag
Naast de toegang tot alle pre launch deals zijn er nog veel meer voordelen voor leden van de Investeerdersclub.

Dit krijg je:
Dit kost jou slechts €0,54 cent per dag. Na de pre launch stijgt de prijs.

Meer dan 300 investeerders gingen je al voor

Ultimate Mastermind heeft onze verwachtingen overtroffen. Het team is professioneel, deskundig en betrokken. René en Nick speelden een sleutelrol in onze beslissing – hun advies, kennis en persoonlijke benadering maakten echt het verschil. Dankzij hen verliep het hele proces soepel en zonder stress. Een absolute aanrader voor iedereen die in Spanje wil kopen!
Na lange tijd René te hebben gevolgd op Instagram, besloten wij na de zomer om eindelijk de stap te zetten: een eigen woning aan de prachtige Costa del Sol. Wat voor ons begon als een droom, werd dankzij het team van Ultimate Mastermind realiteit.

Wij willen graag onze waardering uitspreken voor de geweldige service die wij hebben ontvangen bij het aankopen van onze woning in Spanje. Het team was professioneel, vriendelijk en altijd bereid om te helpen met al mijn vragen. Dankzij hun expertise en toewijding verliep het hele proces soepel en zonder stress.

Dankzij de expertise van Ultimate Mastermind voelde ik me volledig ontzorgd en kon ik met vertrouwen mijn droomaankoop realiseren. Hun aandacht voor detail, persoonlijke benadering en kennis van de Spaanse markt maakten het verschil. Ik raad Ultimate Mastermind van harte aan aan iedereen die overweegt een aankoop in Spanje te doen.
Met René en zijn team onze woning in Spanje aangekocht! In het begin waren mijn vrouw en ik nog wat sceptisch maar dat heeft René met zijn team 180 graden weten te draaien. Altijd bereikbaar en super snelle service! Ook wanneer je daar niet om verzoekt. Ze staan altijd voor je klaar en regelen alles, van aankoop tot verbouw, inrichten en verhuur. Alles kan! Wij kopen zeker ook onze volgende woning met René!
René Cooiman en zijn team hebben ons uitstekend geholpen. Alles was tot in de puntjes geregeld en ze hebben een goed netwerk (notaris, makelaars, hypotheekspecialisten) om hen heen. Het geeft veel vertrouwen om hun expertise te hebben. Ik zou René zeker aanraden, dat doen we nu ook al aan vrienden en familie offline!
Ik en mijn vrouw zijn een aantal maanden geleden het Spanje-traject gestart. Beiden hebben we de begeleiding als zeer fijn en waardevol ervaren. Het hele team stond ten alle tijden voor ons klaar, zelfs in de avonden en weekenden. Uiteindelijk hebben we een nieuwbouwproject aangekocht vanuit Nederland, en daar zijn we echt ontzettend blij mee.
In augustus in contact gekomen met Ultimate Mastermind en na een prettige kennismaking nog geen drie weken later (telefonisch) een nieuwbouwappartement gekocht in Estepona. Fantastisch om een professioneel team om je heen te hebben met René, Nick en Arie. Erg fijn!

WIL JE NIET WACHTEN TOT HET WEBINAR?

Dan hoef je niet te wachten om je situatie te bespreken.

Tijdens een vrijblijvend strategiegesprek kijken we graag met je mee naar je plannen, budget, mogelijkheden en de stappen die voor jou logisch zijn.

Persoonlijk gesprek · Geen verplichting · Gericht op jouw situatie
@ 2026 All rights Reserved